Ticuenicoa 7×5ft Црвена Роза за Денот на Вљубените Фото Позадина Сјајот Злато Црвени Точки Срцето Bokeh Фотографија Позадина Булчински Туш Свадба Неколку Роденден Банер Де?

Ticuenicoa 7×5ft Црвена Роза за Денот на Вљубените Фото Позадина Сјајот Злато Црвени Точки Срцето Bokeh Фотографија

DEN 335.52

Достапност

ʚɞ[Специфични Детали] : 1 PC 7×5ft (ширина x висина), тенка винил, трајни, Висока резолуција на дигитален принт, не-токсични, допре безбедност.Пол џеб или клипови Не се Вклучени. ʚɞ[Употреба] : Висат позадина да стои со клипови, лента или ноктите позадина на ѕидот. ʚɞ[Широка Примена] : позадина може да се користи како фото backdrops, ѕидни украси, торта табела банер, прослава, фото студио за фотографија и така натаму. ʚɞ[Направи Партија Посебни] : Поради вљубените тема, тоа може да биде нагласување на украси за роденден - веднаш liven до вашата партија поставување!Тоа може да се рециклира која ги зачувува вашите пари. ʚɞ[Топло совети] : 1.Пакет не се содржи thumbtacks или лента. 2. Неколку набори од превозот сепак може да биде намален за пеглање, испаруваат, или за завиткување околу цилиндар пред настанот. 3. Не е водоотпорен.Не допирајте го со вода.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа