Соларни Пост Капа Светла Отворено Се Вклопува 3.6x3.6 4x4 4.5x4.5 5х5 Дрвена Ограда Палубата Патио Градина, RGB & Топло Бела 2 Осветлување на Владата, 20 LM 1000mAh Батеријата IP65 Водо

Соларни Пост Капа Светла Отворено Се Вклопува 3.6x3.6 4x4 4.5x4.5 5х5 Дрвена Ограда Палубата Патио Градина,

DEN 479.76

Достапност

ДВА МОДОВИ-топло бела и RGB два начини на осветлување може да биде вклучен во волја, целосно автоматски photosensitive дизајн, автоматско отворање на мрак + автоматско затворање во текот на раните утрински часови. 20 lumens светлината, светлината до вашата градина.ОТСТРАНЛИВ БАЗА-погодна за секој стандард 3.6"x3.6"/4"x4"/4.5"x4.5"/5"х5" дрвени столбови.Вклучувајќи ги шрафовите за монтирање, пол монтажа, лесно демонтажа и монтажа, многу погодна за градина декорација.МАТЕРИЈАЛ-високо-квалитетни и издржливи ABS школка + стаклена леќа built-in, IP54 водоотпорен дизајн, солиден и затворени за да се обезбеди употреба во кој било отворено средина.Информации за батеријата-1000m Ah 1 PC 1.2 V AA батерија на, Супер издржливост, Соларни полнење за 6-8 часа, нормално осветлување за 8-10 часови.ИДЕАЛЕН ИЗБОР-соларни пост капа светла се многу погодни за палуби, тераси, огради, дрвени удели кои се користат за декорација на вашиот двор за да додадете сјај и карактеристики, да создаваат романтична атмосфера за вашата градина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа