Деца Бебе Девојка Ѕвезда Sequin Tulle Фустан без Ракави Лизга Мрежа Принцеза Фустани Playwear за Лето

Деца Бебе Девојка Ѕвезда Sequin Tulle Фустан без Ракави Лизга Мрежа Принцеза Фустани Playwear за Лето

DEN 167.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал - бебе девојка принцеза фустан е направен од висок квалитет на полиестер ткаенини, која е мека и кожа-пријателски, лесни и дише, обезбедување на најдобри носи искуство за вашата девојче.Едноставен Дизајн : Таписерии изработка, едноставен стил.Без ракави рака фустан, sequins и решетката decors, која е убава и модерен.Погоден за Повеќето Прилики : Овој фустан е погоден за повеќето прилики во животот, како што се стадиум перформанси, патување, забава, секојдневно носење и така натаму.Три Стил Опции : Постојат три стилови се облекуваат за вашата принцеза да се избере, кој се златни ѕвезди декорација, шампањ ѕвезди декорација, шарени мрачно стил.Убав Подарок : Постојат различни големини за вас да се избере, може да се направи децата да изгледаат убаво и стилски, тоа исто така е убав подарок за вашите деца.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа