Гроздобер Принцеза Деца Бебе Цвет Девојки Фустан Сребро Сомот Tassels Партија Фустани Облека

Гроздобер Принцеза Деца Бебе Цвет Девојки Фустан Сребро Сомот Tassels Партија Фустани Облека

DEN 455.76

Достапност

Рака Мие Само.Круг јака долг ракав tassel замав фустан.Божиќ модерен стил, ирваси дизајн.Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД.Мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа.Се облекуваат за зимски/ есен/пролет; за мало бебе девојки 0-5 Години.Бебе дете девојка gown партија на Вљубените Божиќ облечи, Cosplay, Dressy, секој ден, Празник, Церемонија, Свадба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа