UXZDX CUJUX High-tech Заклучување на Црна Осетливи на Отпечатоци Катанец Водоотпорен и Rustproof Bluetooth Smart Заклучување за Шкафче Вратата и Прозорецот за Заклучување

UXZDX CUJUX High-tech Заклучување на Црна Осетливи на Отпечатоци Катанец Водоотпорен и Rustproof Bluetooth

DEN 4320.00

Достапност

Phlx живеење отпечаток технологија за препознавање,Точни и брзо признавање, лесна за отворање на врата со допир на прстот.Отклучување метод : Отпечаток отклучи (брзо признавање на 0.5 секунди), Bluetooth отклучи.Цинк легура заклучување на телото со долго траење на батеријата.Полнење преку USB порт, phlx одржување сензор,ќе Има ниско ниво на батеријата алармот кога батеријата е за да го снема.Разни користи-погоден за на отворено, фитнес центар, училиште, мебел, велосипед и сл.Рачка на Ветер : Лево Pull Lock Тип : Внесувањето Padlock Size : 45*81 Fingerprint капацитет на складирање : 39 pieces Number на отклучува : 200000times Scan време : 0.5 s Scope на примена : Шкафче врата, прозорец фиока суи..Напојување : Вграден-во и надворешни charging Fingerprint текст method1. Долго притиснете за 3 seconds2. Сино светло е вклучено, тргнете го finger3. Зелено светло трепка и почнува да се соберат fingerprints4. Истиот прст собира 10 различни агли и насоки, за време на која сините и зелените светла флеш.5. По бип, зелено светло продолжува, и отпечатоци колекција е успешна.Пакет Содржина : 1 * Отпечаток Lock Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа