Дрвени Попречи/Складирање и Организирање на Единица со 3 Фиоки Платно

Дрвени Попречи/Складирање и Организирање на Единица со 3 Фиоки Платно

DEN 1023.84

Достапност

Вкупната големина од 15 инчи W x 14 инчи D x 29.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Се повлече од фиоките со затки во задниот дел. Фиоки секоја мерка 11.Целокупната единица мерки 15 инчи L x 14 инчи W x 29.Производот може да се разликува малку од прикажани и опишани.Рамка може да биде суспендиран за чистење со влажна крпа и благ детергент и сува темелно.Практично складирање решение за соби за гости, бањи, dorm соби, и други мали простори.Одлично за перење, мали играчки, пелени, занает материјали, белезници, и повеќе.Практично складирање решение за соби за гости, бањи, dorm соби, и други мали простори. Опис на Производот Јазовец Кошница Три Бин Забавува Единица за Складирање е лесен и лесно да се соберат и да го користите!Совршен кога ви треба екстра складирање но не екстра, тешки, тешко-да-соберат мебел.5 инчи W x 11.Од Производителот Јазовец Кошница е Фиока Попречи/единица за Складирање е лесен и едноставен-да-соберат решение за сортирање и tidying до мали нешта.Врвот полица е корисна место да магацинот некои пелени, или да се прикаже омилен полнети животни или фотографија.5 инчи Х Висина од подот до врвот полица : 26-3/8 инчи H.Со овој компактен, три фиока единица, млади деца без напор може да се научат да се подредат и да се исчисти мали предмети, и добивање на нивните работи независно.Печати на враќање превозот етикета.Одлично за перење, играчки, пелени, занаети, итн.Што може да се види собранието инструкции се вклучени. Собрани тежина : 7.5 инчи W x 11.Одлично за вашето бебе градинка и лесно може да се пресели во друга соба подоцна за играчки или занаети.Лесно се повлече од ткаенина фиоки, со рачка отвори, се бриз да оптоварување и истовар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа