BCXXKJ 2 Дупка Инка Стојат Лабораторија Додаток Прилагодлива Висина Дрвени Дотур на Решетката

BCXXKJ 2 Дупка Инка Стојат Лабораторија Додаток Прилагодлива Висина Дрвени Дотур на Решетката

DEN 1140.00

Достапност

На дотур на застане е изработени од дрвен материјал ,многу природни и парична казна.Висината може слободно да се прилагоди за да се сакате.На дотур на стојат има одредена тежина,не е лесно да се падне,лесен за чистење.2 дупка плоча може да се одржи на 2 funnels во исто време.Професионална и практична дизајн со прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Спецификација : Предмет Тип : Инка Стојат Материјали : Дрво Пакет Листа : 1 x База Plate1 x Rod1 x 2-Дупка Плоча.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа