SHENYI Лабораториски Материјали Триаголник Инка,со Дијаметар од 50mm,Заеднички 14/23,Триаголник Хранење Инка,Дебели Ѕидови Триаголен Инка со Надворешни Земјата Заедничк

SHENYI Лабораториски Материјали Триаголник Инка,со Дијаметар од 50mm,Заеднички 14/23,Триаголник Хранење Инка,Дебели

DEN 2340.00

Достапност

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории.Класификација : Инка.Број на модел : Триаголник инка 50mm 14/23. Напомена : ве Молиме да Обрнете Внимание на Безбедноста при Користење на Лабораториска Опрема за Научни Експерименти.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!Триаголник инка,со Дијаметар од 50mm,Заеднички 14/23,Триаголник хранење инка,Дебели ѕидови триаголен инка со надворешни земјата joint Opening дијаметар : 50mm Joint : 14/23 Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Clear[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа