Pompoms 10мм 15Mm 20Mm 25мм 30мм Мека Pompones Меки Кадифен Занаети DIY Пом Топката Furball Дома Декор за Шиење Резерви 30-100Pcs,06 црвена Лубеница,20mm 100pcs

Pompoms 10мм 15Mm 20Mm 25мм 30мм Мека Pompones Меки Кадифен Занаети DIY Пом Топката Furball Дома Декор за Шиење

DEN 1240.80

Достапност

Материјал : Нашата pompoms топки се направи на безбеден и еко-пријателски материјал.Тие не се лесно да се деформира со мека површина.Издржливи да го Користите : Овие пом пом топки се удобно да се допре, тркалезна форма со добра еластичност, здрав и може да ви послужи за долго време.Широк Usages : На пом poms занаети може да се примени за да се создаде гарланд, уметнички проекти, ѓердан, дома декорација, костими занает, Божиќ подароци, ракотворби подароци, DIY прави автомобил и торба шарм, cellphone додаток , итн.Тоа може да се додаде чувство на празнична допир, донесе празник навиваат за вашето семејство.Подобрување на Рацете на Способноста : Светли бои, меки и меки пом пом топки се забавен начин да се задржи вашите деца креативно ангажирани дома и на училиште.Ако имате било какви прашања во врска со количината или боја на овие Пом Poms, или ако имате било незадоволство, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Поставете Тип : Yes Product Тип : Other Size : 8mm 10мм 15mm 20mm 25мм 30mm Occasion : Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Велигден,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Eng Material : полиестер.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа