CargoTi GPS Сонцето Сенка Маска,GPS Навигација Сонцето Сенка Стакло,Преносни Универзална GPS Navigator Sunshade Sunshade Хауба,Навигација Додаток за 6 и 7 Инчи GPS,Sunshade Стакло Екран dutiful

CargoTi GPS Сонцето Сенка Маска,GPS Навигација Сонцето Сенка Стакло,Преносни Универзална GPS Navigator Sunshade

DEN 2167.20

Достапност

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : навигација sunshade стакло совршено се вклопува за 6&7 инчен GPS Навигација на екранот, да им помогне да се подобри видливоста на Инфозабавниот екран, особено за време на навигација со блокирање на сончева светлина.НАМАЛУВАЊЕ на СОНЦЕТО РЕФЛЕКСИЈА : Тоа може да го блокира светли сончева светлина директно се одразуваат на GPS навигација, ве види повеќе јасно е дека во сончеви денови во врвот-надолу возење.НАМАЛУВАЊЕ на ОТСЈАЈ : Ова sunshade стакло намалување на одредување на сјајот на екранот, како и на светлост се одразува надвор од рамките на екран кој е пречеше на вашите очи повеќе од екранот отсјај.Рециклираат и Еко-пријателски : Тоа е не-токсични и без мирис.Тоа може да се рециклира, во согласност со меѓународните стандарди за заштита на животната средина.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Оваа сонцето худ стакло е супер лесен за инсталација и отстранување, не се меша со било кој од контролните копчиња или копчиња и не се бара сечење ништо надвор за knob пристап на вашиот систем.Спецификација : Име : GPS Сонцето Сенка Cover Material : ABSSize : за 17.4*11*5.5 cm/6.85*4.33*2.17 in Packing Листа : 1*GPS Сонцето Сенка Cover Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.


Параметрите на стоката

Name:
 GPS Sun Shade Cover
Material:
 ABS
Size:
 about 17.4*11*5.5cm/6.85*4.33*2.17 in
Packing List:
1*GPS Sun Shade Cover :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Подобро ви се допаѓа