Yifely Лесно се Инсталира Пурпурна Цвет Само Лепило Влага Доказ Подлога ПВЦ Кујната Кабинет Фиока Маска,45x600cm

Yifely Лесно се Инсталира Пурпурна Цвет Само Лепило Влага Доказ Подлога ПВЦ Кујната Кабинет Фиока Маска,45x600cm

DEN 239.76

Достапност

Мерење на површината за да се покријат.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Упатство За Употреба : 1.ЛЕСНО МЕРКА : Еден предмет мерки за 17.7 инчен широк од 19. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по употреба на сува рамна површина.Бидејќи од ПВЦ материјал, може да се стави тоа во таквите место да се отстрани винил мирис. Песок надолу нерамни површини пред да се држат.А симпатична мебел и додатоци за вашата дневна дома живот. Методи на чување : се чуваат на ладно, суво и вентилирани место.Исечете го филмот во право големина, оставајќи околу 5cm екстра преклопување на сите рабови е beter.Но нашиот други склад во Англија ќе испрати seperated се тркалаат.Материјал : PVCPackage Се Вклучени : Еден Roll Note : 1.Оваа фиока лагер е лесно да се намали и да се применуваат со мерка-и-намалување на мрежа за поддршка на хартија.Самолепливи Брише се чистат со влажна крпа или сунѓер. Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површината.Но Америка склад уште испрати одделни се тркалаат. Набори и воздушни меурчиња може да се отстрани со примена на светлина притисок од центарот на рабовите.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Тоа е најдобро да се применуваат на собна температура. Тоа може да биде поставен на било каква мазна, чиста и сува површина како полица, табла, дрво кабинет,фиока,ѕидови,прозорци,стаклени и така натаму.7 долги нозе.FRESHEN ВАШИОТ ПРОСТОР : Оваа полица лагер дава никакви предмети многу повеќе од привлечен изглед и е идеален за луѓе кои не сакаат да се инвестира многу пари, но надградба на стариот мебел во лесен и брз начин.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Бела Полица Лагер 60 x 24
  • Новак

Бела Полица Лагер 60 x 24

DEN 528.00

Состојба : Нова.Пакет Количина 4 Материјал : Пластика.Боја : Бела.Заврши Мат.За Користење Со 5 GPP6, 5 GPP7, 5 GPT6, 5

Omnia Силиконски Калап S2
  • Новак

Omnia Силиконски Калап S2

DEN 669.60

Секогаш користете potholder или печка mitts и следат инструкции за употреба за Omnia рерна.Машина за миење садови