Ориенталниот Мебел, Ратан Ниска Кошница Лента ( Сет од 5 ) - Антички Заврши

Ориенталниот Мебел, Ратан Ниска Кошница Лента ( Сет од 5 ) - Антички Заврши

DEN 2219.04

Достапност

Пет природни влакна вгнездени кошеви.Практична круг фах дизајн.Antiqued Азија сплит лозата ратан.Робустен, здрав камшик lashed венчиња.Овој сет од пет круг фах кошеви беше рака направена од одличен квалитет сплит лозата ратан и заврши со прекрасен антички дамка.Со своите топли, питу изглед и удобен рачки, овој сет е идеален за додавање на еден суптилен тропски елеганција на вашата маса врвот или бифе, како и десетици уникатен декоративни и практични можности.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа