FFLJT Складирање Кошница Складирање Кошница Едноставна Голема Играчка Кошница Складирање Правец Валкана Облека Кошница Складирање Рамка Перење Кофа (Боја : Б)

FFLJT Складирање Кошница Складирање Кошница Едноставна Голема Играчка Кошница Складирање Правец Валкана Облека

DEN 3037.44

Достапност

Материјал : Памук Ткаенини + Водоотпорен ЈП Обложување Поставата.Издржливи и водоотпорен.Големина на : 40*35cm, Нуди атрактивна, лесни кошница за многу складирање потреби.Лесен за носење, голем капацитет за складирање торба. 2 Цврсти Рачки : Овој голем складирање организатор доаѓа со здрав рачка на двете страни.Тие се лесно да го дофати, така што е погодно за вас да носат или да отсвират и надвор од полиците.Може складирање различни нешта : долна облека, чорапи, градник, крпа, toiletry складирање,бебе производ складирање, пет производ складирање.Совршен за било стилски дома : Елегантен и практичен дизајн, направете ја вашата соба повеќе организирани, од кујната на playroom, спална соба до дневна соба или на бањата.Лесно укината настрана кога не е во употреба.Име на производ : Складирање basket Uses : валкана облека складирање, мулти-место сместување, sorting Features : здрав и дебели, трајни, водоотпорен, голем капацитет, нема простор.Погоден за дневна соба, спална соба, бања, да ги задржи вашиот простор уреден и организиран.Користејќи тоа ќе направи да се чувствувате поудобно и удобно!Сакате да бидете изненадени од квалитетот.Употреба : Идеален за Дома Текстил Складирање,облека,Играчки Складирање, Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производот Storage This производ само продава складирање кошеви и не содржи никакви други украси.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа