Обновливи Намирници Кеси Црвено-Крунисан Кран Свитлива Перат Големи Кутии За Складирање Кошница Шопинг Торба Tote

Обновливи Намирници Кеси Црвено-Крунисан Кран Свитлива Перат Големи Кутии За Складирање Кошница Шопинг Торба

DEN 959.52

Достапност

Четири поддршка колони се задржи, ќе ги одржуваат своите кутија форма дури и кога целосно натоварени со тешки предмети.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметководствена рачки.Оваа обновливи намирници tote, го прави лесно да транспорт и носат вашите намирници.Изберете модерен и еко-пријателски начин да се заштити нашата Земја.Чувајте ги здипли шопинг кеси во вашата чанта или автомобил за итни случаи или активности на отворено.Обновливи и ЕКО Пријателски - Еден обновливи шопинг торба е еднакво на 1000+ време на користење на пластични отпадоци и кеси.Не Затворање затворање.Материјал : 300 D Оксфорд крпа Големина : 22.Големина - 22.Одлична алтернатива за еднократна употреба пластични кеси, кои често не се рециклира, и често ја загадуваат патишта и други јавни површини.Кеси лесно се вклопуваат во стандардна количката и да остане во исправена позиција за лесно намирници пакување на исходот.4 во / 56 x 29 x 32 см, со цврстата рака на рака.Совршена Алтернатива За еднократна употреба на Пластични Кеси Овие обновливи шопинг totes понудат модерен и одлична алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси.На количка за обновливи намирници кеси се добро изградени и издржливи.Материјал - 300 D Оксфорд ткаенина, тешки Ткаенина, Не е лесно да се оштетат.4 во / 56 x 29 x 32 см Карактеристики : Цврстата рака на рака; Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата Tote Одржува Форма и се Чува во Исправена позиција се Отвори прекрасна алтернатива за еднократна употреба торба, секоја торба е направена од топ квалитетни материјали.Кога не се во употреба, само отстранување на протезата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа