Samtiny 10 Парче Транспарентен Акрилик Свадба Покана Картичка Џеб Плик Персоналните Цвеќиња Роденден Попуст

Samtiny 10 Парче Транспарентен Акрилик Свадба Покана Картичка Џеб Плик Персоналните Цвеќиња Роденден Попуст

DEN 1868.16

Достапност

Споделување добрина и ентузијазам станува едноставен : напишете персоналните белешки на празни назад на позитивно верување картичка, бидејќи секој збор е различен.Ова парче на хартија се сече совршено без оставајќи никаква трага.Тоа е основа на една убава поздрав картичка.Големина : големината на секоја картичка е 5x7. Овие картички се обезбеди висок квалитет стил, споделување на родендени, алал да му е картички, или само затоа што тие се одлични за секој прави супер работа!Тоа е погоден за секојдневно се наврати и на сите празници, со уникатен дизајн и висок квалитет на декорација.Ова е покана картичка, убаво се печатени.Овие картички се одрази исклучителна светлина, која е многу погодна за пост Фестивал благодарам, ангажман и свадба благодарам, или само ви благодариме за цела година!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа