30 Покани Пурпурна Гроздобер Damask О Девојка Дизајн Бебе Туш Партија Персонализирани Картички + 30 Бела Коверти

30 Покани Пурпурна Гроздобер Damask О Девојка Дизајн Бебе Туш Партија Персонализирани Картички + 30 Бела Коверти

DEN 1656.00

Достапност

Вклучува 30 картички и 30 бела пликови.Печатени во 110 lb карта на акции хартија, 4x6" секој, рамни картички (бела задната страна).Ве молиме да се испрати како порака откако ќе го поставите цел со детали за што би сакале да ги читате.Можете да функционирам на подарок опција за време на работа и да ги додадете вашите детали таму или употреба "контактирајте со продавачот' да ни испратите порака преку.Ако поканата се бара фотографија ние ќе ве контактираме со инструкции за да испратите тоа откако ќе го поставите цел.Партија покани идеален за бебе туш настан.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа