Поставување на 50 Розова Акварел Флорални Книги за Бебе Туш Барање Картички, Бебе Туш Книга Барање за Картичка, Бебе Туш Покани за Девојка

Поставување на 50 Розова Акварел Флорални Книги за Бебе Туш Барање Картички, Бебе Туш Книга Барање за Картичка,

DEN 190.80

Достапност

КНИГИ ЗА БЕБЕ! : Овој сет од 50 книга барање картички функција прилично розова рози и зеленило.ЗАБАВА ВМЕТНЕТЕ ЗА ВАШЕТО БЕБЕ ТУШ ПОКАНИ : Овие картички мерка 3.5" среќаваме и 2" високи (приближно иста големина како стандардни бизнис картичка).ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ : Овие книга барање карти се печатат на дебели 100lb соголени карта на акции за квалитет што може да се види и почувствува.БЕНЕФИЦИИ КОИ ЈА ПРАВАТ РАЗЛИКАТА.Продавница за координирање на објекти во нашата продавница.Имаме појавување на бебе туш покани, совети картички и пелена томбола картички да им даде на вашиот настан кохезивен изглед. (Координирање предмети се продаваат одделно.).ДИЗАЈНИРАНА И ОТПЕЧАТЕНА ВО САД!.Ќе ви се допаднат овие бебе туш книга барање картички иам прекрасни розови рози и зеленило.Прекрасен дополнително на вашиот розова бебе туш декорација или розова бебе соба оркестарот.Карти се печатат на дебели, соголени карта на акции кои се совршени за да се испрати со вашето бебе туш покани.Поддршка на мали бизниси со купување на овој прекрасен производ кој е дизајниран и произведен во U. S. A.!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа