RenKata 12 Ниво Taekwondo Појас Екранот

RenKata 12 Ниво Taekwondo Појас Екранот

DEN 1039.20

Достапност

Ексклузивно брод пријателски дизајн - се Испраќаат во една кутија содржи 2 парчиња.Природна боја, обоени со рака со додадена полу сјај УВ protectant.Не се Масовно Произведени - тоа е направен за да цел, Само За Вас!.Сè е изработен во дрво - Направени Во САД.Опции за да го промените стилот и понуда за да го она што го сакате.Екранот до 12 taekwondo појаси.Бесплатни персонализација.Сите персонализација е изработен во дрво.Екранот тешко заработени taekwondo ремени со овој стилски појас држачот.Пре-инсталиран еластична бендови се одржи ремени во место.Направени од силна 1/4 инчи балтички борови дрва.Природна боја, обоени со рака со додадена полу сјај УВ заштитни јасно грб заврши.Уникатен систем на монтирање на користење на стилски силна алуминиум хардвер.Дава прикаже карактеристична 3 D / постоечкиот изглед, додека го држите појас екранот носителот & медали надвор од ѕидот.Монтажа хардвер вклучени.Некои собранието е потребно.Ексклузивно брод пријателски дизајн.Решетката е предаден во една кутија содржи 2 парчиња (Врвот и Дното).Ова го намалува превозот цена и шансите за тоа се оштетени за време на превозот. (Големина : 18 инчи Широка x 33 инчи висок ) Врвот Гласи : Taekwondo Лево и Право Страни : Taekwondo во кореја Име : Вашиот избор до 14 ликови Врежани Цитирам Гласи : "Никогаш не се Дадени Само Заработил" Факултативна : Промена на вашиот омилен цитат.До 90 ликови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа