12 Albion Полиуретан Двојни Тркала Вртливата Рициново, 12,000 lbs Капа.

12 Albion Полиуретан Двојни Тркала Вртливата Рициново, 12,000 lbs Капа.

DEN 527.52

Достапност

СПЕЦИФИКАЦИИ -.ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ. 295 PY12809 STRL Albion Двојна Wheel Swivel Рициново 12" x 5"полиуретан oncast железо тркала со заострените лежишта Shore95 A durometer полиуретан 12,000 фунти на оптоварување 15-1/2" монтажа висина 8-1/2" x 8-1/2" топ плоча 7" x 7" гром дупка шема за 5/8" монтажа завртки Заострените вртливата оптоварување и компонента удар лежишта Цинк плоча заврши Нормално олово време е 1 недела да брод од денот на нарачката.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа