FSD-МЈ Спортски Зглоб Кеса, Еластична Мобилен Телефон, рака Заштитник, раката во Чантата, Мобилен Телефон Торба, Фитнес и Водење на Торба за Мажите и Жените, Погоден з?

FSD-МЈ Спортски Зглоб Кеса, Еластична Мобилен Телефон, рака Заштитник, раката во Чантата, Мобилен Телефон Торба,

DEN 1243.20

Достапност

[Мека пот-доказ материјал] Оваа работи рака на рака е направен од високо-квалитет Lycra и neoprene .Тоа е супер меки и светлина, лесно да се наведнувам, се наведнувам и пресврт, и нема да биде во облик со брчки.Заштитни екрани понатаму да се заштити вашиот мобилен телефон од пот, вода и на надворешни напади.Тоа може да се користи за да ги избрише потта, наместо на рачниот зглоб гарда.Тоа има одлична рефлексивни ефект.Таа има анти-пропадна грав на грбот и не е лесно да се менува и да падне.Lycra ткаенина е високо еластична, удобно и да го затворите-фитинг, дише, светлина и товар-бесплатно, совршен спортски додатоци. [Издржливи, спорт-friendly спортски чадор] Изработени од мек, neoprene , тоа можат да го издржат виткање, извртување и свиткување.Ние се зајакне крои да се осигура дека појас опфаќа, издолжува и повторно бода магијата печ, па рака на рака може да издржи една од најтешките вежби.Земете го вашиот вредности со вас : воз секаде и во секое време.Ултра-светли рефлектор ленти ви даде висока видливост за да се обезбеди безбедно ноќ road возење.Нова голема копче пакети се идеални за чување на вратата копчиња и автомобил копчињата/копче синџири безбедно.Таму е исто така пригоден џеб за носење готовина, кредитни картички и лични карти.Ткаенини : Spandex/Lycra Applicability Пол : Неутрално/и Мажите и Women Comfortable и интимни совршена облека suite за сите мобилни телефони под 6.5 inches Exercise со вашата крајна партнер и да уживате во music Very светлина и издржливи, погодни за употреба outside This издржлив, лесен Спорт Armband заштитник ја штити вашата јас За Телефонот XS 5.8 инчен безбедно и заштитени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа