Peicees Armband Работи Phone Држач за Рака Телефон Чанта Мажи Жени Телефон Торбичка за IPhone12/12 pro/11/X, Samsung Galaxy 6.5 инчи Спортски Вежба Тренингот Салата(Бела)

Peicees Armband Работи Phone Држач за Рака Телефон Чанта Мажи Жени Телефон Торбичка за IPhone12/12 pro/11/X,

DEN 263.76

Достапност

Можете да го носат на телефонот чанта crossbody, на вашиот зглоб, на вашата рака, виси на половината, или било кој стил ви се допаѓа.На Тегови само 0.Совршен за вашиот телефон, копчиња, Ид, парични средства и други samll објект за вашата работа надвор и џогирање.Уникатен тенок тело одговара на повеќето телефони до 6,5".Сакам да излегувам со ранец carring телефон и копчињата, но обичните ранци се премногу големи и неповолно да се носат?.Дише соочи ви нуди максимална удобност и топлина дисипација.Таму е секогаш со стил кој ги задоволува вашата потреба.Рамо, рака должина : 31" - 59".Исто така, може да се сместат на еден тенок телефон случај.На armband е еластичен и прилагодлив од 11" да 16.Бесплатни вашите раце додека вежбате, без кавга, без товар.5" инчи, се протега тивко, и не гребење на кожата.РЕФЛЕКСИВНИ ЛЕНТА - Peicees armband кој рефлексивни лента, го прави да се забележува во текот на ноќта и го задржува вашата безбедност за ноќно трчање.Кожата-friendly еластична armband со обрачот & јамка fastener одговара на повеќето оружје, заштита и стабилизирање на телефонот без лизгање или constricting за време на вашето вежбање.ГОЛЕМ COMPACITY - Peicees i Phone armband со 2 одделни џебови, може да се одржи вашата работи essentials, како мобилен телефон, слушалка, пари, за скролување, и енергија бар.Со други предности, нашите работи armband е совршена за трчање, фитнес, вежбање, вежбање, обука, yoge, јава, велосипедизам, џогирање, куче пешачење, планинарење, патуваат, кампување, шопинг, училиште, канцеларија, на плажа.Нашите phone држач за трчање е Направен од високо-квалитет најлон материјал, супер мек,флексибилен, издржлив,лесен и удобен.ИЗДРЖЛИВИ, ЛЕСЕН И ОТПОРЕН на ВОДА МЕКА ДИШЕ - телефонот чанта за трчање е направен од високо-квалитет најлон, анти-нула, трајни и водоотпорен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа