Галакси S7 Armband, SUPCASE Лесно Монтирање Спорт Работи Armband со Премиум Флексибилни Случај Комбо за Samsung Галакси S7 Година Издание (Црна)

Галакси S7 Armband, SUPCASE Лесно Монтирање Спорт Работи Armband со Премиум Флексибилни Случај Комбо за Samsung

DEN 349.92

Достапност

Компатибилен само со Samsung Galaxy S7 (2016 година).Специјално дизајниран за лесно да се поврзете слушалки и да се обезбеди целосен пристап до сите телефонски пристаништа и чувствителност.Заштитете го вашиот телефон со вклучени силиконска кожа, инсталиран во секунди.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.Лесни, дише, пот апсорбирање на armband со не се лизга зафат држи вашиот уред во место.Вклучува рефлексивни безбедносни ознаки за ноќта времето активности.Armband лесно можат да бидат одделени од силикон случај и од страна мијат по долги часови во салата.Прилагодливи Велкро одговара на мали и големи раце со bicep големини 9"-21", па можете да работат надвор, за неколку часа со забава.SUPCASE Samsung Галакси S7 Лесно Монтирање Спорт Armband и Флексибилни Случај Комбо - Црна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа