Сина Тренингот Armband Телефон Водоотпорен Sleeve Holder Работи за Мажи и Жени

Сина Тренингот Armband Телефон Водоотпорен Sleeve Holder Работи за Мажи и Жени

DEN 914.40

Достапност

Лесен и издржлив материјал држи пот и влага далеку.Јасно пластика екран покрие овозможува пристап до уредот на екранот на пригоден начин.Прилагодливи рака одговара на повеќето рака големини.Приближната внатрешни димензии : 5.25 инчи со 2.75 инчи.Приближната за врвка за рака должина : 12 до 18 инчи.Заштити и да го носат вашиот уред во оваа премија тренингот armband Лесен и издржлив материјал држи пот и влага далеку Јасно пластика екран покрие овозможува пристап до уредот на екранот погодно за на рака да се складира вишокот слушалки кабелот Винил оддел за скролување за складирање Прилагодливи рака одговара на повеќето рака големини Приближното внатрешни димензии : 5.25 инчи со 2.75 инчи Приближното за врвка за рака должина : 12 до 18 инчи Погоден за : Apple i Pod Touch (2019).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа