PSBM Поли Mailers, 6x9 Инчен, 400 Пак, 2 Мили Дебели, Превозот Плик Mailers, Бела/Сива, Само со Печат и Кора Лента

PSBM Поли Mailers, 6x9 Инчен, 400 Пак, 2 Мили Дебели, Превозот Плик Mailers, Бела/Сива, Само со Печат и Кора

DEN 274.56

Достапност

ЛЕСЕН - за Овие 2 Мили мејлинг кеси 6x9 се многу лесни, која го задржува превозот на трошоците на минимум.Тие се совршен за не-кршливи предмети.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.Не само што се тие брзо и ефикасно, но тие се, исто така, водоотпорен и подесувате-очигледно, овозможувајќи ви да брод вашата предмети самоуверено.ВОДА ДОКАЗ - Овие поли mailers 6x9 се задржи вашата содржина безбедни од вода.СОЛЗА ДОКАЗ - 2 Мили дебели 6x9 бела поли mailers имаат неверојатна издржливост при превозот поштенски, USPS, UPS-от или Fed Ex.Пункција отпорни и подесувате/водоотпорен; Обезбедува одлична заштита за време на пратки.Употребливи Димензии : 6" x 9"; Бела/Сива Надворешноста, Црна Внатрешни работи (Мвр боја на писмото е предмет на промена).На 6x9 поли mailer кеси се направи превозот облека, маици, ќебиња, ткаенини, чудни во облик на предмети, шалови, додатоци, итн многу лесно.2 Мили Поли Mailer : Овие 2 Мили поли mailers се совршено решение за превозот лесни материјали.Нивната бела/сива надворешноста, исто така, прави мастило, марки, и етикети лесно видливо.Дали превозот облека, книги, или доста нешто што може да се вклопат во (големина) торба, можете да брод самоуверено користење на овие mailers!Објектот Спецификации : Усна Големина : 1.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.ПУНКЦИЈА ОТПОРНИ - На поли mailer 6x9 пластични коверти се многу издржливи и да се спречи punctures, rips и солзи.Се водоотпорни, ќе може да има мир на умот која на вашите производи нема да се навлажни ако се остави на елементи од страна на логистика превозникот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа