чипка Трим - коњски влакна Плетенка Трим Crinoline Трим Црна 5mm (3/16) 15 yds #HB1 Квалитет Брзо

чипка Трим - коњски влакна Плетенка Трим Crinoline Трим Црна 5mm (3/16) 15 yds HB1 Квалитет Брзо

DEN 731.28

Достапност

Тесен Коњски Влакна Плетенка Трим / Crinoline Уреденост .Stiffens Полите Рабовите, па тие Талент.Боја : Црна.Ширина : 5mm (3/16") (само малку потесен од 1/4"). 100% Полиестер. 1 Квалитет.Мие и Сува Cleanable.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% квалитетни материјали. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата предмети за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме широк избор на високо-квалитетни украси, чипка и лента.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа