Kayotuas Деца Деца Бебе Девојка Plaid Фустан Долг Ракав Belted Botton Надолу Кошули, Фустани Младата Падне Облека

Kayotuas Деца Деца Бебе Девојка Plaid Фустан Долг Ракав Belted Botton Надолу Кошули, Фустани Младата Падне

DEN 179.52

Достапност

Повеќе симпатична и гроздобер.Функција : Бебе девојки црвено plaid фустан,секојдневен, но модата,поло јака вратот и копчето надолу дизајн,црвена и црна карирани дезени,долг ракав маица, фустан со гроздобер waistbelt или plaid појас,направете ја вашата принцеза стилски и привлечни.Функција : Бебе девојки црвено plaid фустан,секојдневен, но модата,поло јака вратот и копчето надолу дизајн,црвена и црна карирани дезени,долг ракав маица, фустан со гроздобер waistbelt или plaid појас,направете ја вашата принцеза стилски и привлечни.Повод : Погоден за пролет,есен и зима со јакна,палто,јакна и leggings.Amention : Постојат 2-3% разлика според упатство за мерење,ве молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купат.Материјал : Памук Мешавина деца plaid фустан,супер меки и удобни,без штета за своите деца на кожата.Повод : Погоден за пролет,есен и зима со јакна,палто,јакна и leggings.Одличен избор за Партија,Танц,Божиќ Носии,се Облекуваат,Повик за Секојдневно Носење,Училиште,Свадба,Семејство Собирање,Близнаци Девојка Појавување на Облека,итн.Одличен избор за Партија,Танц,Божиќ Носии,се Облекуваат,Повик за Секојдневно Носење,Училиште,Свадба,Семејство Собирање,Близнаци Девојка Појавување на Облека,итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа