MODNTOGA Деца Бебе Девојки Лето Облечи Диносаурус Облека Летаат Кавга Ракав Sundress Партија Облечи

MODNTOGA Деца Бебе Девојки Лето Облечи Диносаурус Облека Летаат Кавга Ракав Sundress Партија Облечи

DEN 350.16

Достапност

Материјал : Бебе девојка диносаурус се облекуваат : памук помеша, меки и удобни, кожни-пријателски.Карактеристики : Диносаурус печатени фустан, Животински печатени фустан, Цртан филм печатени фустан; без Ракави или со долги ракави, Екипажот вратот здолниште.Лето секојдневен фустан направи вашето бебе повеќе симпатична.Возраст : Ова лето секојдневен фустан ако совршен за девојки од 2 до 7 години, како што се деца, бебе девојки, деца, девојки.Повод : Ова бебе се облекуваат е погодна за секојдневен, одмор, забава, отворен, затворен, одмор или преземање на слики.Пакет содржи : 1 x бебе девојка без ракави или долг ракав на животните фустан.Висок квалитет на ткаенина, кожа-friednly.На диносаурус печатени фустан направи вашето бебе повеќе симпатична.Совршен за на училиште, дом, партија или други прилики.Соодветен подарок за празниците, Божиќ, Роденденот, Деца Ден и било кои други посебни фестивали.Ние секогаш посветена да обезбеди најдобар квалитет на производот.Ви благодариме за изборот на Modntoga.Вашето задоволство е наша постојана извршување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа