Owlike Бебе Креветчето Лист SetSoft Дише Душек Покрие Опремени Лист Заштитник за Момчиња и Девојчиња

Owlike Бебе Креветчето Лист SetSoft Дише Душек Покрие Опремени Лист Заштитник за Момчиња и Девојчиња

DEN 370.32

Достапност

За Перење : Деликатна циклус за машина за перење, ја собори сува на ниска топлина.Лесно да се замени за неколку секунди, што го менува покрие брза и лесна задача за вас.Се прилагодува и на правоаголник душек од 28x14x1 да 32x17x4, час стакло душек до 30x18x2, овална душек до 33x17x2. Еластична врвца околу отворањето помага задржете го поклопецот остане во место без лизгање.Направени од премиум полиестер ткаенини, меки и удобни, безбедни за babys чувствителна кожа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа