Американската Бебе Компанија Печатени Природен Памук Џерси Поврзана Опремени Пакет N Игра Playard Лист, Розова Кит/цик-цак, Мека Дише, за Девојки, Пакување од 2

Американската Бебе Компанија Печатени Природен Памук Џерси Поврзана Опремени Пакет N Игра Playard Лист,

DEN 431.76

Достапност

100% Памук џерси.Мерки 27 инчи x 39 инчи x 4 инчи.За до 3 инчи дебела playard душеци.Мека.Нашата Вредност Џерси Playard листови им понуди топол, tee кошула како се чувствуваат за покажана исклучителна удобност.Изборот.Достапни во различни бои за да одговара на било какви стил.Квалитетот.Сит со 4" Длабоки џебови и еластична намали за одлично се вклопуваат.Машина за Миење ладно.Вредност.Квалитет и стил на голема цена.Нашата 100% Памук вредност џерси поврзана опремени Playard на состојба обезбедува удобност за следната генерација.Одговара на стандард 27" X 39" Playard душеци; 4" Длабоки џебови со еластична во аглите обезбеди сит и сигурно одговара за бебето удобност.Машина мие со ладна нежно циклус, собори сува ниска за најдобри резултати, од Страна на Американски Бебе Компанија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа