FKDEKUZI 40-120cm Облека Железнички со Светлина,Алуминиум Плакарот Прачка со 2 Прекинете ги Поддржува,Гардероба Железнички Литиум Батерија Погон,Товарот 50kg (Големина : 1050mm

FKDEKUZI 40-120cm Облека Железнички со Светлина,Алуминиум Плакарот Прачка со 2 Прекинете ги Поддржува,Гардероба

DEN 1034.40

Достапност

Ако таму не е опција која одговара на вашите потреби, можете да ни кажете ширина на гардероба, а ние ќе се намали на соодветна големина за вас.Литиум Батерија Напојува - плакарот Род има вградена литиум батерија, која може да се користи за 2-3 месеци со доволна моќ.Запалени Плакарот Род - 2-во-1 облека железнички има карактеристики на чување облека и осветлување, особено погоден за употреба во cloakrooms и гардероби со лоша светлина.Прилагодлива Големина - Ние може да обезбеди кориснички услуги со должина од 40-120cm.7 VSensing растојание : 50cm Induction агол : 120degrees Applicable прилики : спална соба плакарот, складирање cabinet Package вклучува : облека железнички, полнење кабел, база и screws The здрав плакарот род им овозможува на закачалки да се менува лесно, обезбедувајќи дополнителна држи сила.Ве молиме побарајте [FKKPRVAX], Повеќе можности, Повеќе интересен!!!Точка име : Инфрацрвен Сензор Гардероба Плакарот Род,2-во-1 Облека Железнички со вградена Литиум Батерија и LED Осветлување,Тешки Плакарот Род 50kg Load Material : алуминиум легура, изградена-во литиум battery Color : silver Dimensions : 500mm, 550mm, 600mm, 650mm, 700 мм, 750mm, 800mm, 850mm, 900mm, 950mm, 1000mm, 1050mm, 1100mm, 1150mm, 1200mm Voltage : 3.Човековите Инфрацрвен Сензор - Ова гардероба на облека железнички со LED сензор за светла,Кога ќе се пријде на плакарот,светлината е авто-во рок од 50cm, автоматско исклучување по 30 секунди нема движење откриен.Ако сакате да го прилагодите вашиот плакар уште повеќе, висат прачки може да се намали за да се вклопи во вашиот дизајн.Високо Квалитетен Материјал - облека железнички е направен од дебела алуминиумска легура, со товарот капацитет на 50kg, и вградени гумена лента ја игра улогата на анти-лизга и silent.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа