КРЕАТИВНИ XP HD Црвена Точка Поглед 3 MOA - Тактички можности за Пушки, Пушка - Рефлекс Глетка за Day & Night - Лесно да се Нула - Глок Планината Плоча и Други Пиштол алатки Вклу

КРЕАТИВНИ XP HD Црвена Точка Поглед 3 MOA - Тактички можности за Пушки, Пушка - Рефлекс Глетка за Day & Night

DEN 626.40

Достапност

ПОДОБРЕНА ТОЧНОСТ - Брзо и лесно до нула додека го држите до силна одвратна, ова Glass Falcon Црвена Точка обемот промовира брза целна стекнување со остри и јасни 3 MOA точка.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - уникатен дизајн на нашите пиштол место го прави за кавга-бесплатно планината на само за било пушка или пиштол setup.Лесен, компактен профил и интуитивни контроли се обезбеди олеснување на работата.HIGH-END ОПТИКА - Сите наши пушка и глок знаменитости се тестирани од страна на оптика експерти во САД.На shockproof рефлекс Поглед 3 MOA е тестиран за 1000 круга на сите видови на пиштоли, без губење на вашиот нула. 100% ШУТ ВИДЛИВОСТ На HD стакло нуди непобедлива јасност, со 10 нивоа на осветленост (8 ден, 2 ноќ) за било какви услови на осветлување.Совршен за цел пракса во низа, натпревари или лов!.КУПИ САМОУВЕРЕНО - На weaver/picatinny железнички планината е компатибилен со Вител, Aimpoint, Holosun, Burris RDS, и повеќе.Тоа е нула, вода, и shockproof, и вклучува Вкл.завртки, клучеви и животниот век на батеријата замена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа