Drummond Научни 3-000-095 Крајот Капи за Нерѓосувачки Челик Водот (Пакување од 2)

Drummond Научни 3-000-095 Крајот Капи за Нерѓосувачки Челик Водот (Пакување од 2)

DEN 111.60

Достапност

Крајот капи за нерѓосувачки челик водот за microtest плочи (се продава одделно).Пакет на две.Drummond Научни произведува лабораторија алатки, како што се pipettes, microdispensers, и microinjectors.Компанијата, основана во 1964 година, е со седиште во Broomall, PA.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа