Killerspin Џет-Сет од 2 Пинг-Понг Paddles и 3 Пинг-Понг Топки

Killerspin Џет-Сет од 2 Пинг-Понг Paddles и 3 Пинг-Понг Топки

DEN 721.20

Достапност

КОМБО ПАКЕТ : Сет од 2 црвена и црна пинг-понг paddles и 3 бели топки е дизајниран за забава со семејството и пријателите.ИДЕАЛЕН РЕЈТИНГ : Карактеристики рејтингот на Контрола : 5, Спин : 5;5, Моќност : 6;5, идеални за почетници, деца, или гости.Чикаго-базирана компанија произведува врвен квалитет пинг понг опрема, спортски облека и медиумите.Чикаго-базирана компанија произведува врвен квалитет пинг понг опрема, спортски облека и медиумите.СУПЕРИОРЕН ИЗГРАДБА : 5-слој дрво сечилото изградба и Џет Основните rubbers помогне да се подобри својата игра, додека флексибилни ПВЦ лента го опкружува рекет рабови за заштита.Од Производителот Killerspin беше изграден за да се донесе млади и иновациите на еден од светските најубавите спортски : тенис на маса.Опис на производот На Killerspin Џет-Сет 2 на 2 Пинг-Понг Paddles и 3 Пинг-Понг Топки е совршено поставен за почетници, деца, како и на гостите.Оваа Killerspin комбо пакет е лесен начин да добиете целата опрема треба да почнете да се забавувате играње на играта.Killerspin беше изграден за да се донесе млади и иновациите на еден од светските најубавите спортски : тенис на маса. домови и канцеларии естетски префинета пинг понг опрема за глава-претворање стил и конкуренцијата-нивото на игра.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа