Hegebeck 430 Нерѓосувачки Челик, Пинцети Директно Мулти Цел Пинцети Рамен Круг Совет за Вкусен Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната Отстранување Секојдневно Убавина Инс?

Hegebeck 430 Нерѓосувачки Челик, Пинцети Директно Мулти Цел Пинцети Рамен Круг Совет за Вкусен Растенија Splinter

DEN 275.76

Достапност

【Премиум Материјалот】професионални убавина tweezer е направен од 430 нерѓосувачки челик. 【Технички Параметар】Вкупна должина : 200mm/7.87 инч. 【Широко се Користи】Погоден за чистење од риба резервоарот, електрични поправка,изработката,хранење мали animalsall,видови на градинарски работи и други украси. 【Специјален Дизајн】Пинцети дојде со бонус совет guard за да се обезбеди tweezer совети остане во совршена усогласување помеѓу користи.Билатерален се справи и ергономски зафат е безбедна и удобна. 【Како Подарок】подарок за мажите и жените.Ние нудиме повеќе бои.Купите за вашата девојка, момче, сестра, брат, сопруг или сопруга.Hegebeck Нерѓосувачки челик пинцети за Лицето за Нега на Коса Опис : 1.Serrated совети се обезбеди тесна фатете и knurled се справи ви помага да се задржи постојана контрола. 2. Се справи со дизајн, ергономски која не е премногу голема или премногу мала, и одговара за својата рака. 3. Нерѓосувачки Челик Пинцети може да се користи за различни апарати за домаќинство, работа, занает, и хоби користи. 4.Директно Пинцети : Сигурно сфати вашата предмети за време на одржување и прилагодување.Технички Параметар : Совет материјал : 430 нерѓосувачки steel Tweezers рачка материјал : 430 нерѓосувачки челик Директно Вратило (430)Пинцети совет тип : Рамна глава (круг главата) Магнетна привлечност : слаби магнетни Површински третман : полиран светла површина на Производот модел : 20cm/7.87 инч.Вкупна должина : 200mm/7.87 инчен Пакување Листа : 1pcs x директно од нерѓосувачки челик, пинцети Забелешка : Не се погодни за предмети во дијаметар помал од 0.30 мм или веѓа обликувањето и лицето отстранување на влакна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа