SouiWuzi Веѓа Пинцети Поставите Precison Коса, Удирање Алатка со Ножици за Ingrown Отстранување на Влакна 5pcs Бричење Нож

SouiWuzi Веѓа Пинцети Поставите Precison Коса, Удирање Алатка со Ножици за Ingrown Отстранување на Влакна 5pcs

DEN 736.80

Достапност

Идеален за : Дневен Убавина Алатка е идеален за средување на веѓите, ingrown коса, лицето носот коса, лажни трепки, и така натаму.Долго користење на живот : Со своите цврсти материјали, од не ' Рѓосувачки Челик Пинцети Поставите не е лесно да се скрши, и може да имаат долга користење на живот.Лесно да се носат : Веѓа Пинцети Сет е лесен во тежина, толку е лесно за вас да носите. 5 Pcs : ќе добиете 4pcs пинцети и 1pc ножици, вкупно 5 Коса, Удирање Tools.Ова е доволно за вашата секојдневна употреба.Материјал : Прецизност Tweezer за Веѓи усвојува нерѓосувачки челик што не рѓа и доволно силен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа