kaimei Крофна Piñata Мали Piñata за Роденден Јубилеј Декорација Тема Партија Cinco de Mayo Fiesta Снабдувањето со Стап Multicolor Шарени Piñata

kaimei Крофна Piñata Мали Piñata за Роденден Јубилеј Декорација Тема Партија Cinco de Mayo Fiesta Снабдувањето

DEN 455.76

Достапност

Тоа е привремено прекината со кабелот.Возрасни надзор се препорачува.Да се направи игра повеќе предизвик за постарите деца, ги носат маска за очи и се вртат низ неколку пати во место пред да го однесете своите најдобри замав да се ослободи добрите.Лесно да се најде маркер на piñata ќе ве упати каде да се пополни тоа со бонбони.Бесплатни piñata стап, маска за очи, различно обоени Confetti ( случаен боја).Карактеристики Заличи вашето лице со оваа радосна piñata во Еднорог форма.Пред гостите пристигнуваат, пополнете piñata со две фунти на вашиот сопствен завиткани бонбони и партија ќе се сретне потоа го суспендира од здрав внатрешна структура или надвор од гранка користење на пластични циклус на врвот.Не е за деца под 3 години.Направени од светло обоени 22 GSM ткиво хартија и 250 GSM cardstock, biodegradable и ecofriendly материјал не се случува да се натрупува вашиот двор.Стап Мерки 30.Piñata големина : 13.Кога се подготвени да играат, имаат деца, се врти се обидува да биста на piñata отворен со piñata стап или палка.Piñata вклучува здрав јамка за лесно да виси.78" дијаметар лесен за децата да зафат.Производ Предупредувања & Оградување ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа