Allenjoy 7x5ft Розово Злато Тоа е Девојка Позадина Розова Цвет Сјајот Фотографија Позадина Бебе Туш Декорација Роденден Слика Партија Материјали Знак Банер Фото Кабина ?

Allenjoy 7x5ft Розово Злато Тоа е Девојка Позадина Розова Цвет Сјајот Фотографија Позадина Бебе Туш Декорација

DEN 239.76

Достапност

【Широка Примена】 : Оваа Фотографија Фотографија во позадина може да се користи како партија резерви(бебе туш, булчински туш, свадба, роденден, празник, крштевки, дипломирањето, пензионирање и сл.Испрати од укината.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Ако се е во ред, можете да нарачате со кликнување на посебен линк ние направивме.Може да не биде долго време изложени на сончева светлина.Вистинските печатени боја може да имаат боја разликата со прикажува слика која ќе се гледа од страна.Како што е компјутер печатени, па тоа ќе биде лесно да се оштетат доколку тоа е влажно.Карактеристики : 1.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба.Истата слика ќе имаат различна боја на перформанси на различни видови на прикажува.Белешки : 1.Обичај Услуга : ве Молиме да ни ги испратите вашите сопствени информации преку порака.На пример, "glitter backdrops" не, всушност, содржи сјајот материјали, но наместо да е со висок квалитет сјајот на сликата да се направи вашата позадина се појави да содржи вистински сјај.Се чувствуваат слободни да не контактирате за да изберете било која големина.Бидејќи imageing принципот на секој монитор е поинаква.Добиете точната живописни ефект сакате лесно и без напор, без да се земаат секој чекор на отворено! 3.Други употреба(позадина, завеса, tapestry, tablecloth, дома декор, итн.Ние се длабоко гордост во обезбедување на најдобрите производи и услуги за вас.【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината.Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени.Професионална фотографија(ви препорачуваме да се купи econ полиестер или про полиестер материјал).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа