Merrell Жените Mqm Flex 2 Пешачење Чевли

Merrell Жените Mqm Flex 2 Пешачење Чевли

DEN 2638.80

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Гумен ѓон.Мрежа и TPU горниот Интегрирани алкохол систем за ракавица-како се вклопуваат Јастуци јазик држи надвор остатоци Заштитна пети капа Дише мрежа поставата на Кинетичкиот Одговара БАЗА отстранлив contoured insole за флексибилна поддршка Рок плоча за заштита Merrell Воздух Перница во петицата апсорбира шок и додава стабилност FLEXconnect dual-насочен flex-жлебови во midsole за подобрување на земјата врска Merrell планина-одделение Квантна Зафат гумени outsole.Брзо во forefoot и заштитни во rearfoot, вториот настап на MQM карактеристики солза-отпорни атлетик горен дел, флексибилен cushioned midsole и нашата планина-одделение outsole.Тоа е комбинација на сите најдобри карактеристики на патеката тркач и еден турист во еден брз, заштитни чевли.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Merrell Moab Авантура Чипка
  • Новак

Merrell Moab Авантура Чипка

DEN 1843.68

Nubuck Кожа / Mesh.Увезени.Vibram единствена.Nubuck и решетката горниот.ЕВА midsole за стабилност и удобност.Дише мрежа