Виткање железо Heatless Виткање Род Curler Headband Кадрава Коса Лента Curlers Виткање железо (Боја : Светло жолта)

Виткање железо Heatless Виткање Род Curler Headband Кадрава Коса Лента Curlers Виткање железо (Боја : Светло

DEN 456.00

Достапност

Сигурен квалитет и потрајни.Нов начин на виткање на вашата коса, без поставување на топлина во вашата коса, без топлина, без оштетување на вашата коса.Направени од високо-квалитетни Материјали со висок еластичен, носат-resistent и издржливи, може да се користи за многу пати.На текстил, дизајн на главата нема да притиснете на главата кога ќе се спие, меки и удобни за користење.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Боја : Виолетова/Црна/Розова/Светло жолта/Нане green Quantity : 1set Size : Како Слика Shows Material : satin Package Вклучуваат : 1set1x Hair Curler2x Hair Ties2x Clip Note : 1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа