Stand-Up Гумени Гребло Вода Перка,9 ИНЧЕН буквален за мрежа во Светот Една Центар Замена Гребло Одбор Перки - Брзо Ослободување Кајак Сурфање Longboard Перки за Longboard буквал?

Stand-Up Гумени Гребло Вода Перка,9 ИНЧЕН буквален за мрежа во Светот Една Центар Замена Гребло Одбор Перки

DEN 551.76

Достапност

Го прави лесен за да го замени оригиналниот перка брзо.Боја : Црна Универзал или НИ Стил перка кутии.Вечерам перка доаѓаат со 2 видови на без алатка перка завртки, може да брзо да се соберат или отстрани перка на вашиот буквален за мрежа.4 инчи одлична за longboard и standup paddleboard или со или без несакани перки, мали гребло на овој гребло одбор перка ќе им даде на вашиот одбор подобро маневрирање, што го прави полесно за paddlers да се движи на ВЕЧЕРАМ одбор.Тоа обезбедува добра одржи во двете рамни вода paddling и, вртејќи се околу.Материјал : Fiberglass-засилен nylon Color : Црна Универзал или НИ Стил перка кутии.Можете лесно да го инсталирате или отстраните секогаш кога ви треба. ????♂ 【Професионална ПОДДРШКА Перка Колекции】Пакетот вклучува 2 вид на боја 9 инчен вечерам перка и да дојде со 2 видови на без алатка перка завртки(4pcs) за да изберете во зависност од вашата потреба.Нашите буквален за мрежа во светот се изградени со fiberglass-засилен најлон кој е отпорен на вода и трајни производи за употреба.????♂ 【Буквален за мрежа Стил】Овој сурфање перки се изградени со fiberglass-армирано-најлон, 2 различни не-алатка завртки(4pcs) направени од не ' рѓосувачки челик, која го дава овој вкочанетост уште доволно флексибилност. ????♂ 【Широко се Користи】сурфање перки се погодни за longboard буквален за мрежа гребло одбор и застане гребло, исто така, е наменета за центарот перки за буквален за мрежа и гребло одбори, Тоа во голема мера ја подобрува издржливост и стабилност на перка, кои, исто така, нуди совршен баланс на стожерот, кои ви даваат повеќе чувство на сигурност за вода за сурфање.Воопшто не треба било каква професионална алатка, вие би можеле да брзо да се соберат или отстрани перка на вашиот буквален за мрежа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа