Русокоса 613 Чипка Пред Перика Човечка Коса на Телото Бран 30 инчен Вистинската Должина Русокоса 13x4 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот Бого

Русокоса 613 Чипка Пред Перика Човечка Коса на Телото Бран 30 инчен Вистинската Должина Русокоса 13x4 Чипка

DEN 7918.32

Достапност

Ако не сте сигурни, цел малку подолга коса перика е подобро.Кадрава и брановидна перики се направени на права коса, па во иста должина, кадрава и брановидна перики ќе биде 2-4 инчи пократки од права коса (во зависност од длабочината на кадрици).Косата е собрани од млади дами.Русокоса Чипка Фронтален Перики Капа големина : Медиум Капа Големина на располагање со прилагодливи рака и чешли на назад, 21.613 тело бран Руса Коса Материјал : 100% богородица Бразилецот Чипка Фронтален човечка коса, перики за жените со бебе коса, пред извлечен природни косата, Русокоса Чипка Пред Перики Човечка Коса.Жив и shinny, многу лесен за одржување.Еластична Капа,Наменета за сит се вклопуваат и удобност, дозволувајќи им да се носат единици.5 околу големина.Русокоса 613 Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса Тело Бран Коса Должина : 16-30inch големи во парк.Коса должина треба да биде од главата врвот на косата дното како косата е директно. 13x4 Чипка Наоколу. 613 тело бран Русокоса Чипка Фронтален Перика Погодна за секој Прилики : на убава перики погоден за лица, дневен стилови, шопинг и свадба.Без никакви пролевање и сплит.Тесни и Уредно, Без Сува Крајот.Русокоса Тело Бран Чипка Фронтален Перики Чипка големина : 13x4 Чипка Пред Перики,мека ,Невидливи, Мека, Дише &удобно.Русокоса Чипка Фронтален Перики Функција : Preplucked , бебе коса околу периметарот да ви даваат природен изглед, со перика може да биде дел било кој начин и стил како свој коса.Русокоса Чипка Фронтален Перики Коса Пакет : 1 парче Тело бран перика по пакет со мали подароци.Русокоса Тело Бран Чипка Фронтален Перики Човечка Коса, перики Боја : Русокоса боја, 613 може да се боја, тоа било која боја ви се допаѓа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа