Vedusal Вода Бран Перики за Црни Жени Човечка Коса 13x4 Влажни и Брановидна Чипка Пред Перики 9A Бразилецот Богородица Коса 150% Густина Пред Извлечен Избелени Јазли со Беб

Vedusal Вода Бран Перики за Црни Жени Човечка Коса 13x4 Влажни и Брановидна Чипка Пред Перики 9A Бразилецот

DEN 6863.76

Достапност

❤【Одличен Квалитет】 : 100% Необработени Бразилецот Богородица Коса,9 A Glueless Перика,150% Густина,Полна и Густа Крајот.Пред Извлечен Избелени Јазли, Природна Боја со Бебе Коса Околу.Мека и Жив. ❤【13x4 Чипка Пред】 : Вода Бран Чипка Пред Перика,Средни Браун Швајцарската Чипка,Блиску до Кожата,Невидливи и Дише. 22.5 инчен Капа Големина,2 Прилагодливи Рака и 3 Чешли, Лесно да го Инсталирате се Прилагоди за да Одговара на Вашите Големина,Носат Комфорни и Издржливи. ❤ 【Точно На Должината】 : Човечка Коса, Перики за Црните Жени,Косата е Точно за Должина,9 A Одделение.Бесплатни Дел,Може Да Биде Дел Во Секој Случај.Убавина и Природни.Погодна за Секој Ситуации Како Партии, birthday (Роденден), Патување, Матура, свадба и Вашиот Секојдневен Живот. ❤【Минимална Пролевање】 : Влажно и Брановидна Чипка Пред Перики, Може да се Исправи,Завиткан,Обоена,Белена и Restyled Како Ви се Допаѓа.Пролевање Блиску до Вашата Кожа.Капа Големина : 22.5 инчен Просечната Големина Со 2 Прилагодливи Ремени и 3 Чешли,Може да го прилагодите ако Ви Треба Мала капа или голема капа.Предности : Може да се Направи Висока конска опашка&Пунџа итн ,Одговараат за Секоја Прилика како Свадба/Партија/Роденден, и Така натаму.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа