Пакет - 3 Предмети: Слатка Зборува Луксузни Перика од Gabor, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел - Боја: GL29-31

Пакет - 3 Предмети: Слатка Зборува Луксузни Перика од Gabor, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел

DEN 7119.60

Достапност

Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.Слатка Разговор со Gabor е исто така на располагање, во Просек, и Големи!КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Бојата може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.ОПИС : од Страна на популарни барање, нашите најпродавани Слатки Зборува стил е сега на располагање со целосно рака-врзани врвен ЛУКСУЗ за додаде стил опции!Слатка Зборува Луксузни Перика од Gabor е брадата-должина, слоевит исечете ги има истите барел кадрици, тапи намали страни и на дното, и текстура должини како оригиналниот Слатка Зборува, а сега има 100% рака-врзани врвот со чиста чипка фронт.Должина : Пред : 7" Круна : 8.Тип На Производ : Перика Капа Големина : Просечна Капа Изградба : Чипка Пред Рака-Врзани Врвот На Косата Тип : Flex Lite Синтетички Влакна Прибл.Рака-Врзани Врвот.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.5" Производ Тежина : 3oz.Ве МОЛИМЕ ЗЕМЕТЕ предвид : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина/врат должина/челото големина.5 Тилот : 3.Пакет - 3 Предмети : Слатка Зборува Луксузни Перика од Gabor, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа