Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 180% Густина Glueless Бразилецот Remy Брановидна Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Природни Косата Перики за Жените (22 Инчи)- Sheen

Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 180% Густина Glueless Бразилецот Remy Брановидна Човечка Коса, Перики

DEN 6719.76

Достапност

5 инчен); 4 чешли; две прилагодливи ремени.НЕ се вклопуваат коса, без мирис, метежот-слободни. Чипка Перика Тип : Бразилски човечка коса чипка пред перика; 13x4 чипка фронтален wig2. 13x4 трајни Швајцарската чипка во предниот дел. На Чипка : трајни 13×4 Швајцарската Чипка; удобно дише еластична нето-на врвот. УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : Ние нудиме на СЕКОЈ клиент од 30 дена гаранција за враќање на парите.Бесплатни дел.Под истите спецификации, ние ги користиме повеќе коса да се направи перики од други брендови, па косата мазна текстура и целосни.Може да се бојадиса, исправи, завиткан, белена и обоена МНОГУ ПАТИ. Косата Густина : 180% густина густа коса wig4.Со добра нега, SHEENREAL Човечка Коса Чипка перики генерално последните никаде повеќе од 6 месеци. Боја на коса : природни black5. Капа Големина : средна големина(22.Може да се бојадиса, исправи, завиткан, белена и обоена МНОГУ ПАТИ. 180% густина, ние ги користиме повеќе коса да се направи перики од други брендови, па косата мазна текстура и целосни. КАПА ФУНКЦИЈА : Средна Големина (22.Glueless чипка перика со прилагодливи ремени и чешли, носи повеќе лесно и удобно.Бебе коса околу, даваат природен изглед. РАЗЛИКАТА : Пред Вистински Извлечен косата, Не е премногу густа околу косата, многу природно.Вистинска Пред Извлечен косата, Не е премногу густа околу косата, многу природно. Коса Должина : опции ќе изберете е 22 инчи (прикажана перика на сликата : 20 инчи). Косата Густина : 180% густина густа коса перика. Чипка Перика Тип : Бразилски човечка коса чипка пред перика; 13x4 чипка фронтален перика. Коса Должина : опции ќе изберете е 22 инчи (прикажана перика на сликата : 20 инчи).добредојдовте брошура.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа