univers perruque Средината на Должината Перика За Жени Јасно Златна Руса Уп: Raphaella Ys

univers perruque Средината на Должината Перика За Жени Јасно Златна Руса Уп: Raphaella Ys

DEN 1317.60

Достапност

Средината на Должината перика за жени јасно златна руса уп : RAPHAELLA ys.Перика квалитет синтетички влакна.Лесно да се стил перика и одржување.Најдете сите наши производи во оваа боја со внесување на "YS перика peruk" во пребарувањето.Овој модел е достапен во 14 бои, тип "RAPHAELLA перика" во пребарувањето да ги најдете.Сечење едноставна и природна, рачно изработени од моделот на Европската коса.Многу природен изглед завршува одлична вредност за парите.Идеален за нов изглед, боја, исечете без фризура.На перика е моден додаток на сите денови Инструкции : се Тресат перика да даде повеќе волумен и чешел според вашиот вкус.Неколку можно од овој модел намалувања.Ако вашата коса е долга, зацврсти ги и внесете ги во шапка.Подесување на големина во внатрешноста на ззп.Големина : 62 cm околу максимална главата.Нега : Измијте се со ладна вода користејќи благ шампон, оставете го да се исуши природно или со вашиот фен.Straightener забрането.Боја може да се разликуваат според калибрирање на екранот на вашиот компјутер малку.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа