Pizazz 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса со Бебе Коса Избелени Јазли Црна Боја 180% Густина на Бразилскиот Длабоко Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени(26 Инч

Pizazz 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса со Бебе Коса Избелени Јазли Црна Боја 180% Густина на

DEN 5318.16

Достапност

Остави Косата да се Исуши Природно и Не го Направат Тоа Под Пламнал Сонцето.Губење На Материјал : Бразилски Необработени Човечка Коса, Перики.Никогаш не Спие со Влажна Коса и Ќе Може да ја Заврши за да се Спречи Заплитане.Се мијат и Длабока Состојба на Косата Редовно.Точно на Должината & Weight No Метежот, Не shedding Neat и Чиста Човечка Коса Wigs Natural и Мека Коса Текстура.Бебе Коса Околу ~ Природни.Meduim Кафеава Боја Чипка ~ Одговара за вашата кожа.Капа Големина : Медиум(21.Доволно Акции : Нашата фабрика, која обезбеди flesibility за коса се произведуваат.Pizazz Коса компанијата специјализира во висок квалитет 100% човечка коса за над 15 години.Невидливи Јазли.Кожата се топи чипка.Чипка Големина : 13x 4 Инчен Уво до Уво Чипка Пред Перика, HD Транспарентен Швајцарската Чипка, Невидливи и Мека.Дише Мрежа Капа.Нашата Мисија : Направи сите да уживаат во нивната вистинска љубов коса, Донесе нашите клиенти убавина и среќа.За Должина : Бидејќи Бран Перики Има Навивам Шема, Должината на Перика Треба да се Исправи и да се Измери од Глава Вртат до Дното.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа