SHINYSHOW Ombre Перики Краток Брановидна Црна Перика да Црвено Боб Перика со Удира Средниот Дел Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Дневно Партија Cosplay Перики за Жените 1

SHINYSHOW Ombre Перики Краток Брановидна Црна Перика да Црвено Боб Перика со Удира Средниот Дел Топлина Отпорни

DEN 479.76

Достапност

Губење на Материјал : Направен од 100% синтетички влакна, брановидна коса е многу мазна и дневна грижа е многу погодно.Перика Предност : Нашиот Црн да Црвено кратко директно боб перика е 14 инчи долго.Длабоко средината разделба дизајн изгледа повеќе природни и реални, што сте посигурни и шармантна.Лесно да се Носат : Прилагодлив средна големина,одговара на повеќето луѓе,може да се прилагоди на кука во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.Оваа перика доаѓа со нето мрежа перика капа со просечна големина од 22.5 инчи.Функција : Совршен за ноќта на Вештерките, концерти, Карневал,темата партии, свадби, слободна, и каква било друга прилика,го Користат во текот на годината, времето за костимот, мода, или само за забава.Топло Белешки : Ако ви треба било каква помош,добредојдовте контактирајте со нас,ние нудиме професионална услуга во рок од 24 часа.Враќање на стоки, без причини во рок од 30 дена.Перика Тип : Синтетички Wefted Капа Перика Материјали : Отпорни на Топлина Коса Должина : 14 Инчен Коса Густина : 150% Тешки Косата : Природни Косата со Удира Капа Големина : Просечна Капа Изградба : Wefted Glueless Капа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа