Перика Долга Права Коса 29 Инчи Долго Перика Чипка Кадрава Перики Човечка Коса Богородица Коса, Перики Густина Mens Афро Перика Goth Перики Со Удира Бела Руса Коса

Перика Долга Права Коса 29 Инчи Долго Перика Чипка Кадрава Перики Човечка Коса Богородица Коса, Перики Густина

DEN 41.76

Достапност

Нашите перика е направен од високо-квалитет еластична мрежа материјал, кој е особено погоден за лица со осетлива кожа.Силиконски Свитлива Венчиња Чипка Пред Перики Природна Боја Топчиња Со Ист Перики Човечка Коса Половина Русокоса Перика Каже Мене Косата Снопови Бела Руса Коса Неверојатни Перики Црни Жени, Бели Перики Жените Краток Joanne Scammer Перика Сагата Перики Човечка Коса Pervuian Коса Машки Костим Перика Краток Брановидна Русокоса Перика Бура Коса Перика Боб Пред Перика Човечка Коса.Просечниот обем на оваа шапка е 29 инчи.Бидете внимателни : 1.Фантастични Сем Косата Производи Zury Талија Перика Headband конска опашка Перика Сон Cosplay Перика Плетенка Човечка Коса, Перики Силикони Свитлива венчиња Чипка Пред Перики Природна Боја топчиња со ист Перики Човечка Коса Половина Русокоса Перика Каже Мене Косата Снопови Бела Руса Коса Неверојатни Перики Црни Жени, Бели Перики Жените Краток Joanne Scammer Перика Сагата Перики Човечка Коса.Дали почетници или професионалци, тоа е многу погоден за оваа перика.Тоа е природно.3 finalization Do не користете т.Не чистење на перика, само да се потопи во чиста вода и лизгајте нагоре и надолу од страна.Во облечен процес, тоа нема да направи да се чувствуваат тежината на вашата глава и да се намали товарот врз вашата глава.Тоа е погоден за секого.Конечно, спреј за сјај или перика средството за смекнување на косата на перика и чешел тоа нежно.иг Долга Права Коса 29 Инчи Долго Перика Лепак Слободни отпорни на Топлина Влакна Синтетички Влакна Високи-температура Свила Перика Погоден За Модерен Women Product опис.Сува со чиста крпа, а потоа перика на перика решетката или пена главата да се исуши, додека одржување на оригинален стил.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа