KLHHG Долго Синтетички Бејзбол Капа Коса Перика Природни Поврзете Шапка Перика Прилагодливи за Девојка

KLHHG Долго Синтетички Бејзбол Капа Коса Перика Природни Поврзете Шапка Перика Прилагодливи за Девојка

DEN 1566.00

Достапност

Боја : истакнување на бабата сива.Капа обемот : слободен големина (прилагодливи).Должина : околу 50cm.Шапка и косата се поврзани невидливо, lifelike и природни.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Име : Боење директно hair Color : Потенцираше Granny Сива Капа обемот : слободен големина (прилагодливи)Должина : околу 50cm Material : Надградба мешани silk Structure : капа+ wig Features : стилски личност е Применливо сцена : шопинг шапка и косата се поврзани невидливо, lifelike и природни.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Пакетот Вклучува : 1 x Перика со Hat Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, item' s боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа