Душата Перики: Црна Долга Кадрава Перика Kinkys Кадрава Перики за Црни Жени

Душата Перики: Црна Долга Кадрава Перика Kinkys Кадрава Перики за Црни Жени

DEN 599.76

Достапност

Оваа перика е специјално дизајниран за црните жени.Душата Перики обезбедува висок квалитет на производот со природна боја и добра текстура.На перики изгледа само како вистинска коса.Душата Перики' модерен и стилски коса, перики сте многу убава и мека на допир.Можете да го носат партии, ноќта на вештерките, cosplay, или секојдневна употреба.На природен изглед sythetic влакна се отпорни на топлина.Лесен за складирање и миење.Тие можат да бидат стилизирана со било алатка вклучувајќи рамен песна, фенови за коса и виткање песна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа